FiNO

FiNO

 

Homogenizátor FiNO je vysoce flexibilní, hodí se pro výrobu horkých i studených produktů ve stejném systému. FiNO kombinuje vysokou kapacitu s kompaktním řešením.

Charakteristika

kapacita
závisí na modelu stroje a druhu produktu
aplikace
majonézy, omáčky, dresinky, kečupy

Výrobce stroje

Limitech A/S
Limitech A/S
Fristrupvej 162-164
Aabybro
9440
Dánsko
tel.:+45 81 77 03 67
sr@limitech.dk
http://limitech.dk/
Detailní popis Aplikace Poptávkový formulář

Detailní popis

Popis stroje:

Systém FiNO je ideální pro zavedeného nebo začínající výrobce majonézy, omáček, dresinků a kečupu. Díky flexibilitě se dá snadno přizpůsobit Vašemu výrobnímu procesu. Je speciálně určen pro výrobu chladných kvalitních potravinářských výrobků a po přidání opčních funkcí je možné jej používat i v horkém procesu.

Systém FiNO účinně emulguje a míchá suché i mokré přísady. Je řízen PLC se systémem kontroly pro 100 receptů, díky čemuž je velmi efektivní a šetří čas. Zahrnuje úplnou automatizaci výroby a dále režim čištění, kdy není zapotřebí zapojení obsluhy.

Kapacita:

FiNO Majonéza, 80% tuku Kečup (nepřímé zahřívání) Kečup (přímé zahřívání)
150 litrů 1.050 l/hod.
300 litrů 1.800 l/hod.
500 litrů 2.500 l/hod.
1.000 litrů 4.000 l/hod. 2.000 l/hod. 3.000 l/hod.

Výhody:

  • Flexibilita – využívá se pro přípravu různých druhů produktů
  • Rychlý proces přípravy
  • Nízké výrobní náklady

Opce:

  • Nepřímé zahřívání - do dvojitého pláště nádoby se vstřikuje pára, aby se produkt zahřál (omáčky, dresinky a kečupy). Automatický systém řízení.
  • Přímé zahřívání – pára se vstřikuje přímo do nádoby s produktem, obvykle se používá pro kečupy a omáčky. Velmi rychlé zahřívání bez rizika připálení produktu na stěnách.
  • Systém chlazení – dvojitý plášt nádoby schlazuje studená nebo ledová voda. Můžete také použít glykol a vakuum pro další zkrácení doby chlazení.
  • Systém rychlého mytí - systém zahrnuje trysky a přípojku na vodu. Využívá se mezi výrobami jednotlivých šarží / druhů produktů, doba mytí trvá max. 10 minut
  • Výtah pro 2 zásobníky - výtah zásobníků s produktem včetně bezpečnostní klece a automatickým ovládáním otevírání / zavírání dveří

Technická data

Aplikace

Systém FiNO je vhodný pro výrobu majonéz, omáček, dresinků a kečupů

Poptávkový formulář

Firma:
Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
Telefon:
Váš text: *
Informace o zpracování osobních údajů
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Fotogalerie