Odstředivka vody SC-940NextGen

Odstředivka vody SC-940NextGen

 

Sormacova odstředivka SC-940NextGen je dalším krokem vpřed při odstředění vody z povrchu jemné listové zeleniny a krájené zeleniny.

Charakteristika

kapacita
až 2.300 kg za hod.
aplikace
Krájená tvrdá listová zelenina, měkké saláty, řezaná zelenina

Výrobce stroje

SORMAC B.V.
SORMAC B.V.
Huiskensstraat 68
5916 PN Venlo
Nizozemí
tel.:+31 682 91 68 76
f.hendricks@sormac.nl
www.sormac.nl
Detailní popis Aplikace Poptávkový formulář

Detailní popis

Popis stroje:

Odstředivka Sormac SC se používá k sušení listové zeleniny. Buben má zcela hladký vnitřní povrch bez centrální osy nebo jiných částí, které by mohly produkt poškodit. Patentovaný pohon s magnetickou podporou ložisek zajišťuje stabilní a hladký provoz za všech okolností. Kyvadlový pás rovnoměrně distribuuje produkt do pomalu rotujícího bubnu. Poté buben zrychlí otáčky na nastavenou rychlost otáčení. Na konci sušícího cyklu se buben zpomalí a šikmá poloha bubnu způsobí, že produkt sklouzne na výstupní pás.

Vyrovnávací pás se plní během cyklu sušení tak, aby nepřerušoval kontinuální tok produktu. Konfigurace odstředivky Sormac minimalizuje pravděpodobnost poškození produktu. Díky dostatečné velikosti bubnu se produkt při rovnoměrném a nízkém tlaku může rozprostřít do tenké vrstvy na stěny bubnu.

SC-940 / NextGen se vyznačuje výjimečně otevřenou konstrukcí s optimálním přístupem pro čištění a údržbu. Úspory energie přibližně 20% je dosaženo kombinací účinnějších motorů a frekvenčního měniče se systémem rekuperace energie.

Výkon: Kapacita odstředivky závisí na produktu, vstupní hladině vlhkosti a požadované konečné hladině vlhkosti. Maximální kapacita dosahuje 2.300 kg / hod.

Výhody:

  • Patentované ukotvení bubnu - Buben volně visí v pásech a je umístěn na magnetech: Méně pohyblivých a opotřebitelných dílů a vysoká účinnost cyklu (rychlé plnění a vykládání).
  • Regulátor nevyváženosti - Jakákoli nevyváženost je včas detekována a opravena patentovaným regulátorem nevyváženosti. Tím je dosaženo trvale suchého konečného produktu.
  • Optimálně hygienický a přístupný design - Velké dveře a kryty zajišťují optimální přístup ke stroji pro údržbu a čištění.
  • Unikátní patentovaný plnicí systém - Zajišťuje rovnoměrné plnění bubnu s minimálním poškozením produktů.
  • Nastavení vyrovnávacího pásu bubnu - Umožňuje nepřetržité dodávky produktu.

Opce:

  • potravinářský filtr na vstupním vzduchovém kompresoru
  • vypouštěcí ventily odpadové vody z vyrovnávací nádoby
  • plot kolem vyrovnávacího pásu

Technická data

Aplikace

Nakrájená tvrdá listová zelenina, měkké saláty a různé druhy řezané zeleniny. V závislosti na specifické hustotě mohou existovat omezení, pokud jde o objem výroby.

Poptávkový formulář

Firma:
Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
Telefon:
Váš text: *
Informace o zpracování osobních údajů
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Fotogalerie